PŘIBYSLAV LÍPĚ VRÁTILA PODZIMNÍ PORÁŽKU

Zobrazeno 29. 4. 2024

Fotbal SK Přibyslav - LípaStřelecký koncert poslední dubnovou neděli na domácím hřišti předvedl hrotový útočník Adam Vostál. Díky jeho čtyřem(!) trefám za sebou fotbalisté SK Přibyslav přesvědčivě porazili Lípu a odčinili podzimní třígólovou porážku od tohoto klubu.

Domácí sice v 10. minutě dostali první branku, ale zápas ve svůj prospěch otočili na konečné vítězství 4:1 (1:1).

Utkání přihlíželi 274 diváci, rozhodčí Zbyněk Liška v zápise poznamenal, že tribuna „byla vyprodána“. V hledišti byl i starosta města Martin Kamarád.

V sestavě se objevili bratři Imramovští, byť se na trávníku nepotkali, neboť v 57. minut starší Josef vystřídal podstatně mladšího Radka.

Výhrou se Přibyslav vydala na cestu k záchraně v krajském přeboru 1. A třídy. Příští zápas hraje v sobotu 4. května ve Světlé nad Sázavou, která bojuje o postup do vyšší soutěže. Řada fanoušků se domluvila, že své mužstvo pojede podpořit vlakem, rychlík Vysočina z Přibyslavi odjíždí v 15,41 minut, ve Světlé je čtvrt hodiny před výkopem.

Dařilo se také Sativě Keřkov, která v sobotu dvěma góly Jakuba Kunstára na svém poli porazila Věžnici 2:0 (1:0). Také „bramboráři“ tím podpořili své úsilí zůstat v přeboru okresu Havlíčkův Brod.